Každý druhý chlap má problém

Autor: Zuzana Ceperková | 3.9.2014 o 0:00 | (upravené 30.11.2014 o 19:35) Karma článku: 5,64 | Prečítané:  1741x

Každý druhý chlap má problém so spermiami. Niektorí ich vraj ani nemajú. Ak ich majú, sú pomalé. Páry dnes majú problém splodiť dieťa. Ďalšia "pozitívna" téma - zasiahla ma nedobrovoľne z TV Novín, ktoré má každý deň vypeckované moja spolubývajúca.

Zaujala ma táto téma, lebo opäť ako väčšina jej sestier, ani v náznaku nič nerieši. Je fajn, že sa o tom hovorí, ale lekári, mainstream ani bulvár vám na to odpoveď nedajú. Vedci dokázali, že elektromagnetické žiarenie z mobilov má vplyv na mužskú plodnosť. Takže rodičia, ak chcete, aby vaši synovia plodili, nedávajte im počítače do lona ani telefóny do vrecák. To samozrejme platí pre všetky vekové kategórie.

Ďalšou príčinou prečo sa páru xy alebo Janíčkovi a Marienke nedarí splodiť dieťa je aj napr. fakt, že tento muž a táto žena jednoducho k sebe nepatria alebo žena v skutočnosti to dieťa nechce. Toto je veľmi ťažké si priznať keďže častokrát sú to veci hlboko ukryté v našom nevedomí. A naše nevedomie je rozsiahlejšie a rýchlejšie ako vedomie a zodpovedá až za 90% našich každodenných činností. Každopádne tak, či tak, príčinu treba hľadať v sebe, nie v nemocniciach! Odporúčam Hrabicu - povinná literatúra pre všetkých neprebudených a tiež Rudigera Dahlkeho. Ak chcete ostať zakliaty a naďalej sa dobrovoľne nechávať programovať, aj naďalej sledujte mainstream.

Všetko padá! V kuse nejaký problém! Došlo k najhoršiemu! Vychytané vetičky mojej spolubývajúcej. A čo od nej čakám, keď každý deň pozerá Reflex, Rodinné záležitosti, TV Noviny, ... a bohužiaľ, takto uvažuje väčšina nášho obyvateľstva. Lebo sledujú mainstream a nechávajú sa kŕmiť tými tragédiami. Je logické, že sú potom ich mysle takto negatívne nastavené. 

Všimnite si napr. akými vetami začínajú TV Noviny napr. na Markíze. Už ani nepozdravia diváka na úvod, hneď šupa medzi oči, na: "Čierny pondelok. Násilnou smrťou dnes zomreli traja ľudia." A potom dobrý večer. Pecka. Žijeme totiž podľa toho, čo si myslíme o okolitom svete, o sebe aj o svojich schopnostiach a možnostiach. Naše presvedčenie je "program", ktorý vytvára vzorce reality. Takže fakt pozor načo myslíte a čo si prajete. Lebo svoju realitu si vytvárate dnes, tu a teraz. Viem, nenapísala som tu žiadne už dosial nenapísané a nevyslovené veci.

V skutočnosti je pravda alebo ten stav prebudenia taký easy, ale zároveň ťažko do života implementovateľný. Ale kedy začať, ak nie dnes? :) Good morning.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Valach: Sagan a choroba? Je v poriadku a trénuje naplno

Dva roky za sebou priviedol Valach ako tréner mužskej reprezentácie Sagana k titulu majstra sveta.

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

DOMOV

Na smrti trojročného chlapca má podiel nemocnica, zle ho liečila

Úrad zistil, že nitrianska nemocnica v liečbe chlapca pochybila.


Už ste čítali?