Takto sa určite k žene nesprávaj - true story

Autor: Zuzana Ceperková | 30.8.2016 o 17:41 | (upravené 31.8.2016 o 11:26) Karma článku: 7,75 | Prečítané:  2775x

Vzťahy nie sú komplikované, to len my si ich komplikujeme. Všetko je jasné ako jedna vzduchom chladená, len keď to nechceš vidieť, tak to proste nevidíš. Srdce všetko vie, len ho treba počúvať.

Poslednú dobu sledujem, že zažívame zvláštne obdobie. Väčšina chalanov a báb po 25 a pred trickou sa ešte nechce “viazať”. Teda mať vážny a seriózny vzťah. Žiadna Rosamunde Pilčerová, ale pekný a úprimný vzťah. Chcú si užívať, skúšať, … ale potom po tricke to príde.

Tých normálnych polovičiek je zrazu nejak málo na sklade a ich dostupnosť klesá, čakacia doba sa predlžuje. A potom sa stane, že si vyberieš aj niečo s pokazeným obsahom. Chutnáš a sú dni kedy trochen znižuješ svoje nároky. Ále takéto zverstvo proti sebe už nikdy nerob. 

Oukej, pozor, začína true story:

Ňuňu začiatky, dopisovačky, už sa nevieš dočkať prvého rande, … bum je tu. Prvá pusa, prvýkrát ti povie zlatko, potom aj hentej aj tamtej, … :) hneď sa cítiš byť výnimočnejšia. 
Ále šak dobre no, … oťukávačky :) tvrdí, že nepije, ale každý druhý deň chodí na pivo, veď pivo nie je alkohol. Má aj plusy, ináč by si nepokračovala v spoznávaní. Má dobrú prácu, ktorá ho navyše aj baví, vie spraviť sushi, cvičí, občas prečíta aj niečo zmysluplnejšie ako zloženie proteínovej tyčinky, vie ťa rozosmiať, ale pozerá mainstream :/ 

klikniklikni

Ále veď ok, každý máme aj svoje muchy, nie sme dokonalí ;) ale keď sa už dostavia sršne, tak to sa už potom ťažšie rozdýchava. Najprv nemá na teba čas, lebo je teraz veľmi busy v práci a chodí extrémne skoro spať, lebo ráno skoro vstáva (a ty nie si ok, lebo chodíš spať aj po 23:00, nechápe, že kreatívny ľudia sú inakvejší) a keď spíš u neho na veľkej posteli, tak ti ráno povie, že sa nevyspal, lebo sa nejak nevie uvoľniť. Ok, musíte si na seba zvyknúť, ale keď ti to povie aj po mesiaci? Tak asi nem dobre to bude :)

 

Furt nie si frajerka, len kamoška a nechce byť s tebou celý víkend, ale cez týždeň sa nevidíte a ani nie každý víkend. Takže, keď toto povie, určite mu na tebe záleží a chce ťa spoznať. Preto ťa po prebdenej noci (lebo sa s tebou v jednej posteli nevyspal) posiela ráno domov.

A keď chcel byť romantik, doniesol ti k sviatku kytku. 

klikniklikni

 

 

 

 

 

 

 

Jéééééj :) a potom pozval na steak lebo vie, že ty ho nezješ, takže bude mať dve porcie. A pri večeri ti povie: taká si zlatá, dobre mi je s tebou, ani na nervy mi nelezieš :) zláááátýýýý

klikniklikni

 

 

 

 

 

 

A potom walk po meste a zrazu začne pred podnikom hrať super kapela (@King Shaolin) a ty žiariš lebo sa ti to veľmi páči a on po chvíli povie, že musí odísť, lebo sa potrebuje vyspať. Tak ťa v deň tvojho sviatku nechá samú stáť na ulici s tou romantickou ňuňu kyticou. Dobrý chlap, nie?

A potom, keď si zliepaš kúsky tých perlí dokopy a rozhodneš sa riešiť tento nevyhovujúci stav, napíše, lebo nemá ani gule stretnúť sa, že blablabla, nechce ťa zdržiavať a vlastne ani seba,... Trdndn. Aj keď si vedela, že to inak asi ani skončiť nemohlo, máš riadne nervy, ale to treba len zo seba dostať.

klikniklikni

 

 

 

 

 

 

A potom to príde. Po troch dňoch ti napíše ako sa máš?

klikni

 

 

 

 

 

 

Po dvoch týždňoch ti píše, že veď ty si sa rozišla s ním a vlastne on to vníma len tak, že sa hádate, že ste sa nerozišli a chcel by to ešte skúsiť. Že mu svojim spôsobom chýbaš. To čo je za chýbanie? :) Tak sa opýta, či mu neprídeš umyť okno. A dodá rodinnú štúdiu o deľbe domácich prác medzi mužom a ženou. Áno, žena by asi nemala vŕtať do steny a opravovať práčku, ale prečo by chlap nemohol umyť okná? :)

klikniklikni

 

 

 

 

 

Ešte večer zaklincuje už zaklincované. Pošle ti selfie s kyticou. Jasné, že si ako prvé pomyslíš, že jéééj kúpil mi kvety, zlááátýýý, ale po troch sekundách stavu ala jednoducho Mária sa preberieš a povieš si, že veď to sú chryzantémy, to snáď nie a opýtaš sa ho: Čo to? Pre koho sú tie kvety? A on napíše, že pre babku (ale jeho babka je fakt super). Tak potom už fakt neviem, na toto ani gifko neexistuje asi, ale ešte pohľadám.

Nechceš to riešiť cez telefón, veď si uvedomelá žena, chceš sa stretnúť a porozprávať (si zvedavá na ďalšie perly). Jasné, že ťa volá k nemu na byt a vtedy sa znova utvrdíš, že je to trt. On chce teba späť, ale ty máš chodiť za ním. Nie si naivka, vieš, že má plné ...

klikniklikni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navrhneš neutrálne miesto, ktoré ti vyhovuje a on napíše, že, ale veď to je na druhom konci mesta, že tam určite nepríde.

klikniklikni

 

 

 

 

 

 

A stačilo už asi, nie? :) mám viac perál k tejto true story, ale to už radšej nezverejňujem, aj tak som sa už dosť vyzliekla, ale to len preto, aby som hoc len 1 pozemšťanovi otvorila oči, že this shit no, plíííís :) 

Chalani, takto sa k ženám určite nesprávajte. A viem, že všetci nie ste takí, že sú medzi vami ešte aj psychopati, ale isto aj svetlé miesta, aj normálny chalani, len ja som proste teraz potrebovala mať v živote trtov, až na niektoré výnimky :) lebo lekcie. Všetko ma posunulo vpred a, čo mi to dalo je na inú true story. Jasné, ja tiež nie som slečna dokonalá, tiež mám svoje muchy, ale keď príde ten pravý orechový, budú pre neho milené a bude to fajn :) 

A hej, niekedy nám ženám ani divá sviňa nerozumie.

klikniklikni

 

 

 

 

 

A ani my samé niekedy nevieme, čo chceme. Ale rozumné dievčatá na to vždy prídu :) a rozumní chlapi trochu počkajú, sú trpezliví a chápaví. V dino parku? Nie, isto niekde takí sú :)

A na záver tejto true story pridávam za mňa nejaké top rady pre chalaňov.

Keď ju máš fakt rád, tak: 

 • Buď úprimný a komunikuj
  - nikto ti do hlavy nevidí. Neklam, povedz na rovinu, čo cítiš, ako to je. Čo sa ti páči a čo nie. Čo chceš a čo nechceš a teraz nemyslím len omáčku k mäsu, ale všetko. 
 • Dostávaš vždy len to, čo aj dávaš
  - podporuj svoj vzťah a budeš v ňom aj podporovaný

 • Tvoja partnerka nie je tvoj majetok
  - patrí k tebe, ale nepatrí ti

 • Osloboď sa od minulosti
  - až keď opustíš staré, môžeš sa pustiť do nového. Lipnutie na minulom súčasne znamená brániť prítomnému

 • Objímaj a daj jej vedieť, že ti chýba, že na ňu myslíš
  - priemerne šťastný človek by mal denne dostať 3x 20 sekundové objatia. Nadpriemerne šťastný až 5x denne! Určite už po jednej dvacke bude mať tvoja drahá úsmev od ucha a k uchu ;)

  Vždy si buďte vedomí toho, čo naozaj chcete a potrebujete. Neuskromnite sa s niekým priemerným, ale buďte si vedomí svojich kvalít a chcite vždy pre seba to najlepšie.

  Mier s vami :*

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?